Team Summaries
Nassau Suffolk Western Northern Juniors
Atlantic Steamer  "Rough Riders" Amityville "Villains" Albion "Fireflies" Alexandria Bay "Wild Geese" Bay Shore "Jr. Redskins"
Baldwin "Tomcats" Babylon "Scroungers" Henrietta "Ol' Henries" Clayton "Calumets" Blue Point "Jr. Mighty Midgets"
Bellmore "Ballbreakers" Bay Shore "Redskins" Main-Transit "Slo Pokes" Copenhagen "Cubs" Central Islip "Jr. Hoboes"
Carle Place "Frogs" Brentwood "Tigers" North Greece "Lil Squirts" Deerfield "Hosebusters" East Islip "Jr. Guzzlers"
East Meadow "Meadowlarks" Central Islip "Hoboes" Point Pleasant "Pea Pickers" Delmar "Boosters" East Farmingdale "Jr. Hares"
East Norwich "Spooks" Copiague "Yellowbirds" Sea Breeze "Indians" Elsmere "Wanderers" Farmingville "Jr. Bandits"
East Rockaway "Cold Ducks" Coram "Hellraisers" Sheridan Park "All Thumbs" Great Bend "Cobras" Hicksville "Jr. Hicks"
Elmont "Bangtails" Cutchogue "Panthers" Spencerport "Red Onions" Lake Placid "Panthers" Hagerman "Jr. Gamblers"
Floral Park "Doodlebugs" Deer Park "Bucks" Union Hose Fire Co. 1 "Bulldogs"  Louisville "Turtles" Islip "Jr. Wolves"
Franklin Square "Square Shooters" East Farmingdale "Hares"   Norfolk "Snails" Islip Terrace "Jr. Schlagers"
Freeport "Clamdiggers" East Islip "Guzzlers"   West Carthage "Hornets" Lindenhurst "Jr. Snails"
Freeport "Dead End Kids" Farmingville "Bandits"     Medford "Jr. Mavericks"
Freeport "Nighthawks" Hagerman "Gamblers"     North Babylon "Jr. Tail Draggers"
Garden City Park "Mustangs" Islip "Wolves"     Saint James "Jr. Wildcats"
Garden City Park "Parkers" Islip Terrace "Schlagers"     Selden "Jr. Slow Pokes"
Glen Cove "Wet Ears" Lindenhurst "Snails"     West Islip "Jr. Raiders"
Glenwood "Greenhorns" Manorville "Punks"     West Sayville "Jr. Flying Dutchmen"
Hempstead "Yellow Hornets" Medford "Stump Jumpers"      
Hewlett "Smokey Stovers" Miller Place "Extinguishers"      
Hicksville "Hicks" North Babylon "Tail Draggers"      
Inwood "Mud Ducks" North Lindenhurst "Piston Knockers"      
Lakeview "Sparks" Patchogue "Replacements"      
Lawrence-Cedarurst "Screech Owls" Riverhead "Ironmen"      
Levittown "Rebels" Saint James "Wildcats"      
Long Beach "Apaches" Selden "Slowpokes"      
Lynbrook "Tumblers" West Islip "Raiders"      
Malverne "Chipmunks" West Sayville "Flying Dutchmen"      
Manhasset-Lakeville "Minute Men" Wyandanch "Indians"      
Massapequa "Indians"        
Meadowmere Park "High Tides"        
Merrick "Buckeyes"        
New Hyde Park "Termites"        
North Bellmore "Rinky Dinks"        
North Massapequa "Gremlins"        
Oceanside "Salamanders"        
Oyster Bay "Teddy's Boys"        
Plainview "Plainsmen"        
Point Lookout  "Smokin Seagulls"        
Port Washington "Road Runners"        
Rockville Centre "Woodlanders"        
Roslyn "Highlanders"        
Sea Cliff "Indians"        
Seaford "Inmates"        
South Hempstead "Rascals"        
Syosset "Night Raiders"        
Uniondale "Hellcats"        
Valley Stream "Misfits"        
Wantagh "Knuckleheads"        
Westbury "Turtles"        
West Hempstead "Westerners"        
Woodmere "Clam Diggers"        

Home - Schedule & Results - Team Summaries - Point Totals - Parade Results - Lineups - Announcements - Archives - Records - State Champions - Point Champions
Video  - Drill Locations - Track Records - Officers - Meetings  - Rule Change Form - By-Law Change Form - Application for Membership


Copyright 1998 - 2014 - NYSDRILLTEAMS.COM